Zapraszam do dojrzewania w Hunie.

Piszę bezpośrednio dojrzewania, bo huna to jest coś co działa.  W związku z tym nie ma rozwiązania jednego dla wszystkich. Hunę, tajemnicę - możesz tak naprawdę odkryć wyłącznie samodzielnie. Własnym wysiłkiem, czy nawet jak powiedziałby inny znany kahuna Gurjijew: własnym NADWYSIŁKIEM.

Dodatkową aktywnością szukania, sprawdzania, tworzenia własnych odpowiedzi, chwilowej wewnętrznej prawdy.

Moim milczącym założeniem jest, że znasz twórczość Serge'a Kahili Kinga. Jeśli nie książki, to przynajmniej ogólnodostępne materiały z www.huna.net.pl Jeśli nie znasz polecam! Da to dodatkowy wymiar kursowi z tej strony,

 

Lekcje składają się z 3 części:

 

Pogląd: Aspekt idei, wiedzy, teoretyczne założenia stojące za jakimś elementem.

Medytacja: Ćwiczenie do wykonywania kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Lub 15 minutową "medytację".  Więcej nie znaczy lepiej!

Działanie: Czego się spodziewać, jak modyfikować, jak to zintegrować z codziennością i problemami dnia powszedniego. Blaski i cienie idei.

Nie śpiesz się. Zrozum. Zapytaj. Zrób. Zauważ Zmiany. Zintegruj je ze sobą.

Huna staje się praktyczną umiejętnością, żywą wiedzą gdy płynie z trzewi. Nie da się tego osiągnąć na skróty,  Bardzo szybko daje się nauczyć jakiegoś ćwiczenia -czy doświadczyć znaczącej różnicy i  docenić jego wartość można jednak dopiero z czasem, ciesząc się zmianami dzięki niemu uzyskanymi.

Przy całym moim doświadczeniu w towarzyszeniu generowanym zmianom, może się okazać, że jedne ćwiczenia są bardziej do ciebie dopasowane W TYM MOMENCIE a inne wydadzą się atrakcyjniejsze po jakiejś chwili praktykowania, jeszcze inne będą wymagały całkowitej modyfikacji zanim je zaakceptujesz. NIE MA JEDNEGO PRZEPISU NA WSZYSTKO!

Poświęć 3-5 dni, tydzień na jedną lekcję. 

 

Pierwsze Trzy Lekcje są darmowe. Kolejne należą do płatnego kursu.  Nabór chwilowo wstrzymany (:))

Gromadzenie mocy v1.0 - zyskujesz możliwość zadawania pytań, dodatkowe teksty i ćwiczenia do każdej lekcji. Im więcej pytań zadasz - tym więcej się nauczysz!!!